Wykonawstwo

Układanie kostki brukowej to swego rodzaju sztuka. Osiągnęliśmy w niej biegłość dzięki długoletniemu doświadczeniu i stałej współpracy z producentem kostek. Naszym Klientom oferujemy pełną obsługę inwestycji związanej z położeniem kostki- od doradztwa przy wyborze, po wykonanie profesjonalnego projektu, dowiezienie i ułożenie bruku. Aby nasi klienci nie musieli się o nic martwić, sami też dostarczymy cement i piasek niezbędny do właściwego wykonania realizacji. Żeby mieć pewność, że nawierzchnia z kostki brukowej spełni wszystkie Państwa oczekiwania, prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami dotyczącymi planowania inwestycji:

Najważniejsze jest określenie, do czego nawierzchnia ma służyć. Będą po niej spacerować ludzie, czy jeździć ciężkie maszyny budowlane? Jest to szczególnie istotne, ponieważ od tego zależy przygotowanie podłoża pod nawierzchnię, odwodnienie go i sam sposób układania kostki brukowej. Niewłaściwe wykonanie któregokolwiek z tych etapów może spowodować niestabilność nawierzchni. Aby zrobić to dobrze, potrzebna jest wiedza i doświadczenie, którym mogą pochwalić się pracownicy naszej firmy.

Aby zaoferować Państwu kompleksową obsługę, powołaliśmy do życia biuro projektowe. Nasi projektanci to wykwalifikowani fachowcy doskonale znający się na swojej pracy. Przygotują dla Państwa poglądowy projekt ułożenia kostki brukowej.
Z naszym projektantem możecie się Państwo umówić w którejkolwiek z naszych filii w okolicach Warszawy albo na placu budowy. Nasz pracownik zmierzy posesję, obejrzy jej otoczenie. Uwzględniając styl, w jakim zbudowany jest Państwa dom i, oczywiście, Państwa sugestie, przygotuje projekt zawierający: rodzaj, kolor, kształt a także sposób ułożenia kostki brukowej.
Zachęcamy do skorzystania z usług naszych projektantów, ponieważ wizualizacja pomoże Państwu ocenić ostateczny wygląd inwestycji, a także oszacować koszty.
Będą Państwo mieli także czas na dokładne przemyślenie pomysłu i wprowadzenie ewentualnych poprawek.

Zapraszamy do kontaktu: projekty@goodbruk.pl